DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

W targach biznesowych uczestniczy się przede wszystkim z jednego powodu - chęci znalezienia rozwiązań odpowiadających firmie. Czy jest to zmiana dostawców, rozbudowanie łańcucha dostaw, czy też sięgnięcie po dawkę inspiracji i wiedzy eksperckiej - wydarzenia odwiedza się dla konkretnych celów. W branży wodno-kanalizacyjnej ich realizację umożliwi WodKan-Tech, który otworzy przed uczestnikami komplet możliwości rozwojowych w sektorze.

Istotnym elementem WodKan-Tech będzie networking, a więc wymiana informacji handlowej i ułatwienie nawiązywania kontaktów biznesowych między podmiotami. Odwiedzający będą mogli poznać wiodących dostawców technologii dla oczyszczalni ścieków, uzdatniania wody, systemów zagospodarowania wody, producentów armatury, właścicieli odlewni czy firm architektonicznych. Dzięki temu poznają pełną gamę rozwiązań dopasowanych do potrzeb ich biznesu.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!